In onze derde nieuwsbrief van 2022 besteden we vooral aandacht aan de evenementen die plaatsvinden in het kader van ons 10-jarig bestaan. We hebben het dan over het kermisevenement bij “Koffiebakkers”, indoor-sponsorroeien bij sportcentrum Jan de Rooy en een wijnproeverij bij de Wynshop, allen in Goirle. De projecten die we dit jaar in het bijzonder steunen worden er ook even uitgelicht, Bookdash en Nourished child. Ook vragen we aanvulling voor aanvulling van ons bestuur of vrijwilligersgroep. En we namen afgelopen jaar afscheid van twee bestuursleden en konden er twee verwelkomen. Maar er blijft nog steeds een vacature in het bestuur. Iets voor jou?

Lees er alles over in deze nieuwsbrief.

De wijnproeverij op 16 oktober is helaas uitgesteld

Er zijn problemen ontstaan bij de uitvoering van de proeverij voor Ibhongo op 16 oktober. Ondanks een ultieme poging van de Wynshop het toch doorgang te laten vinden is dit helaas niet gelukt. De verwachting is dat de wijnproeverij op een zondag in november zal plaatsvinden.